Svoris61 kg
Gimimo data2000 m. birželio 16 d
Zodiako ženklasDvyniai
Akių spalvaTamsiai rudas

Bianca Andreescuyra Kanados profesionalus tenisininkas, pasiekęs aukščiausią karjeros vienetų reitingą Nr. 5, įvertinta pagal Moterų teniso asociacija (WTA) 2019 m. rugsėjo 9 d. Nuo pat WTA debiuto 2017 m. ji visada buvo vertinama kaip viena stipriausių ir kompetentingiausių žaidėjų, atstovaujančių Kanadai. Debiuto metu ji pateko į vienetų pusfinalį ir iškovojo dvejetų titulą su savo draugu Carsonu Branstine'u. 2015 m. ji debiutavo ITF ir laimėjo tiek vienetų, tiek dvejetų titulus 2 klasės turnyre La Pase. Po 2 savaičių Kordoboje vykusiame 2 klasės turnyre ji iškovojo 3 jaunių dvejetų titulą. Po pergalių serijos ji vėliau pateko į savo pirmąjį jaunių „Grand Slam“ turnyrą, tačiau merginų vienetų turnyro pirmajame rate ją nugalėjo turnyro vicečempionė Anna Kalinskaya. Per savo pirmąjį profesionalų turnyrą Gatineau ji pateko į finalą su pergalėmis prieš Nr. 429 Elizabeth Halbauer, Nr. 288 Barbora Štefková, Nr. 206 Shuko Aoyama ir Nr. 275 Viktorija Rodríguez. Patekęs į paskutinį turą Andreescu buvo nugalėtas Nr. 155 Alexa Glatch.

2018-uosius Andreescu pradėjo gana nuo įprastų galingų startų per rungtynes, nes patyrė 2 pralaimėjimus iš eilės rungtynėse su Luksika Kumkhum. Ji sėkmingai grįžo 2019 m., iškovojusi daugybę pergalių serijų ir iškovotų titulų, viršijančių savo išskirtinius rekordus nuo 2017 m., kai profesionaliai debiutavo. Ji dalyvavo ASB Classic varžybose Oklande ir buvo kvalifikuota į pagrindinį turnyrą, nugalėjusi pirmąja pirmąją vietą Caroline Wozniacki. , 6-ą vietą užėmusi Venus Williams ir trečioji Hsieh Su-wei, kuri galiausiai atvedė ją į pirmąjį WTA vienetų finalą tais metais, per kuriuos ji liko antroje vietoje prieš čempiono titulą ginančią ir antrąją vietą Julią Görges. 2019 m. sausį ji iškovojo savo pirmąjį WTA 125K čempiono titulą Niuport Biče, o dėl to ji pakilo į aukščiausią karjeros reitingą – Nr. 28. Andreescu taip pat aplenkė Eugenie Bouchard po to, kai ji buvo paskelbta aukščiausią reitingą turinčia Kanados žaidėja.

Išsilavinimas

Didžiąją laiko dalį turėjusi praleisti teisme, vidurinės mokyklos diplomą ji baigė tik internetu adresu Billo Crotherso vidurinė mokykla Unionville mieste, Ontarijo valstijoje, Kanadoje.

Užsiėmimas

Profesionalus tenisininkas

Šeima

• tėvas – Nicu Andreescu
  • Motina – Maria Andreescu (Global Maxfin Investments Inc. vyriausioji atitikties pareigūnė)

Vadovas

Bianca Andreescu atstovauja Moterų teniso asociacija, Sankt Peterburgas, Florida, JAV.

Bianca Andreescu susitikinėjo -

1. Benjaminas Sigouinas – Pranešama, kad 2017 m. Bianca Andreescu susitikinėjo su kolega tenisininku Benjaminu Sigouinu. Gandai internete pradėjo sklisti, kai Andreescu viešai paskelbė apie jų santykius su Sigouinu ir paskelbė jų nuotrauką Instagram su mielu antrašte, kuriame sakoma, kad jis turi savo „Numeris 1“ ir širdies jaustuką. . Kita vertus, Andreescu paliko komentarą prie įrašo ir parašė „Man labiau patinka, kai esu su tavimi“ su bučiuojančiu veidu. Šalutinėje pastaboje – kol kas nežinoma, ar jiedu vis dar susitikinėja, ar jau išsiskyrė, nes abiejų jų „Instagram“ profiliuose nebuvo naujausių nuotraukų arba atnaujinimų. Andreescu ir Sigouinas yra tenisininkai, atstovaujantys Kanadai ir iš pradžių susitiko jaunių turnyro grandinėje.

Pirmosios teniso rungtynės

2014 m. sausio mėn. ji dalyvavo viename prestižiškiausių 14 metų amžiaus turnyrų pasaulyje ir laimėjo Les Petits As – svarbiausią jaunių teniso turnyrą, skirtą 12–14 metų žaidėjams.

Tų pačių metų liepą Andresscu iškovojo savo pirmuosius jaunių titulus po to, kai laimėjo vienetų titulą 5 klasės turnyre Havanoje ir dvejetų titulus kartu su Maria Tănăsescu 4 klasės turnyre Nassau, Bahamuose, kitą savaitę.

Pirmoji TV laida

2019 m. Bianca Andreescu televizijos laidoje debiutavo kaip „Pati“ naujienų seriale Nacionalinis.

Asmeninis treneris

Bianca Andreescu, be abejo, turi rimtų dalykų, susijusių su kūno tinkamumu ir sveikata. Tikriausiai ji nepaprastai daug treniravosi nuo tada, kai vaikystėje pradėjo teniso karjerą, o tai reiškia, kad ji galėjo laikytis tų pačių griežtų treniruočių rutinos ir dietos. Savo pranešime Edmontono teniso treneris Lan Yao-Gallop prisiminė, kaip treniravo jaunąją Bianką, kai jai buvo tik 12 metų. Anot jos, Bianca buvo „drąsi“ ir agresyvi žaidėja, demonstruojanti galią nelaukdama, kol varžovai suklys.

Matydamas visą sėkmę Bianca, kaip profesionalios tenisininkės, užėmusios vietą sporto industrijoje ir pripažintos vienu geriausių Kanados žaidėjų, karjeros sėkmę, Yao-Gallop sakė, kad visos jų treniruotės, pratimai, ankstyvo ryto treniruotės ir kūno rengyba. sesijos, kurios formavo Andreescu techniką ir kojų darbą, atsipirko. Biankos „Instagram“ tinkle ją galima pamatyti atsitiktinai skelbiančią vaizdo įrašų ištraukas iš savo treniruotės sporto salėje. 2019 m. liepą ji paskelbė trumpą vaizdo įrašo fragmentą, kuriame galima pamatyti, kaip demonstruoja savo apatinės kūno dalies treniruotes pritūpimų forma.